Mjeshter i rrymes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rryma elektrike 17 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme instalimin e rrymes elektrike neper shtepija me te cilen kemi pervoje shumevjeqare.

Per te detaje te metutjseshme na kontaktoni ne numrin e telefonit: 044-374-264.

Na kontaktoni ne numrin e dhene dhe bisedojme rreth qmimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim