Kastrati Punojm Fasda Ngjyr Knauf Glet Mallt

Shitet nga: Kastrati 02 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Nese doni ndertimin apo izolimin e shtepive te juaj atëhere per ju perkujdes Kastrati me qmime te volitshme dhe me punim te kualiteti te lart . fillojm me oferta pranverore
Per me shum informata na kontakton ne NR. Tel 044-521.863 mirpresim
Me respekt Kastrti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim