RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 10 Shk 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
KRYEJM KETO PUNE
BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO A SHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMINE NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDH EHAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JAN ATO HAPSIRA QE JANNE SHUME TE PERSHTASHME PE RPUNET TONA PERKUJDESEN EDH EARTITEKET TANE LAJM N E NR 044-854-578 DH E044-257-561 FLM PE RMIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim