Austria Renovim' bejm renovim komplet te objekteve

Shitet nga: Arlind Dje 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Firma ''Austria Renovim'' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan
Firma Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Ju Faliminderit per Mirkuptim.
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +38344183126

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim