BEJM THYERJEN E BETONIT

Shitet nga: Xheki 21 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
BEJM THYREJEN E BETONIT NE MENYR PROFESIONALE
FLM PER MIRKUPTIM
Numri 049 455 713 dhe 045 804 789 dhe numri viber +37745804789
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim