BEJME NDERTIMIN DHE RENOVIMIN E OXHAKVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
BEJME RENOVIMIN E OXHAKEVE

BEJME NDERTIMIN E OXHAKEVE SI DHE RENOVIMIN E TYRE NE JU GARANTOJM PER PUNET TONA
NE PUNOJM ME MATERJAL TONIN DHE TE JUAJIN LAJM NE KETE NR viber 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim