Bejm fasada dhe ngjyrosjen dhe instalimin e rrymes

Shitet nga: Agron 21 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
20 euro dhomen ofert speciale
Po ashtu bejm edhe instalimin e rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim