Bejme ngjyrosjen e shtepive

Shitet nga: MOLER 22 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme ngjyrosjen e shtepive,banesave,lokaleve,zyrave etj,si dhe bejme pastrimin e shtepive ,banesave,zyrave,bodrumeve,garazhave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim