Fasada dhe instalim rrymes

Shitet nga: Agroni 21 Gsh 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm fasadat e dhomav te shpijav dhe instalimin e rrymes
Fasada e nje dhome 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim