Instalime

Shitet nga: Fadil 12 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
instalime elektrike, ujesjellesi dhe ngjitje te pllakave te te gjitha llojeve ...
efikasitet, qendrueshmeri ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim