Instalimi i rrymes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Instalimi elektrik 17 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
- Bejme instalimin e rrymes elektrike neper shtepija me te cilen kemi pervoje shumevjeqare.

- Bejme dhe riparime.

- Per te detaje te metutjseshme na kontaktoni ne kete numer: 044 - 374 - 264.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim