Instalus i ujit dhe kanalizimit

Shitet nga: veton namani 10 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejm instalimin e ujit,dhe kanilizimit me sistem gjerman tecce,gjakomin dhe metal,si dhe montimin e rezervarve,pompave,si dhe nyjeve sanitarike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim