Kryejm pune ndertimore

Shitet nga: Sefa Dje 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ne kreyejm keto pune : Izolim me Styripor , Fasada dhe dekorime te ndryshme , mbrenda dhe jasht me mallter , me gelqere , shprihc por edhe me MP75 , me 10-tsh me material te gatshem , glet , fasada te mbrendshme full dhe strukturiale punojm edhe me knauf
VIBER:044676896
Punen tone mund ta shikoni ku te deshironi ne Qytetin e Prishtines , Qmimi i Volitshem
Bejm edhe kopenzime me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim