M O L E R . Agimi -- 045 84 60 40 -- 049 83 76..

Shitet nga: Agim 27 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel 045 84 60 40 ------ 049 83 76 77 . . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim