M O L E R .. Agimi .... 045 84 60 40 ------ 049 ..

Shitet nga: agim 27 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
. . Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor , Renovime dhe Riparime ......... ..........me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel 045 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77 . . . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim