M O L E R Agimi 0.50 m² , , FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 15 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm FASAD . . . GLET dhe KNAUF . . ., Renovime dhe Riparime ,.......me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............. +377 45 84 60 40 .. viber------ +386 49 83 76 77 . . .VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim