M O L E R Agimi 0.50m² . . . FASADA,,,

Shitet nga: Agim 16 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Zyrave , Lokaleve me polikollor , punojm FASADA . . . KNAUF dhe GLED . . . . Renovime dhe Riparime ......... ........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel +377 45 84 60 40 ... viber ------ + 386 49 83 76 77 , , ,viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim