MOLER 0.50 m² Renovim etj.

Shitet nga: Afrim 27 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet tjera izolimi bëhet me foli mbules e cila mbron mobiljet dyshemen pa u pikur me polikolor nuk keni nevoj ti largoni mobilet sepse te gjitha ne I largojm po ashtu punojm :Fasada të ndryshme Knauf Llaqe Glet ngjyrosum dy dritare gilindera të banesave ngjyrosum radiatorat gypat e tyre bëjm riparimet e gletit etj. Na kontaktoni dhe do bindeni në sherbimet tona mir dhe lir vetëm te ne I gjeni ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim