Meri decor

Shitet nga: meri decor 18 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
ofrojm sherbime
kompanija jon me porvoj punene ket lami është zgjedhja juaj ideale.
izelim i pormasave te lart.
suvatimme nje rendesi te veqantsi dhe shum shperblime te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim