Metal punues, rrethoja oborri, garazha, dyer etj.

Shitet nga: Ylli Metal 28 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm te gjitha punet nga metali si rrethoja, dyer, garazha, mbuloja para shtepise, pushimore te oborrit, gelendera per shtepi, romorkio per vetura etj. te gjitha keto i bejme ne menyre profesionale si dhe me cmim te volitshem dhe me garancion, per me shume informata ju lutemi kontaktoni ne nr e tel si dhe ne email
044 209 318
049 89 666 8 dhe ne email jzogiani@gmail.com

Ju mirepresim Ylli Metal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim