Mjehste ri rrymes dhe ujit

Shitet nga: muhamet 01 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
tejam mjehster i rrymes dhe i ujit per instalime shpijake dhe banesore montoj ora rrymes siguresa shtiker llustera bojlera ora te ujit qeshem vintilla ,,po ashut bejm hapejn e gypave te banjove kuzhinave sifonave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim