Mjeshter per sanitari

Shitet nga: Mjeshter te sanitaris 30 Gsh 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Mjeshter te sanitaris te banjos,bejm intalimin e ujet dhe po ashtu ngjesum keramika

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim