Moler / Rinovime/ Ngjyrosje...

Shitet nga: MOLERI.... 11 Nën 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim