Moler

Shitet nga: moler 19 Qer 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj , kemi ngjyra te prodhimit vendor dhe te jashtme,
ofrojm kataloge ngjyrash
kemi pervoj pune shum vjeqare.
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim