Moler

Shitet nga: tahir 17 Tet 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER PROFESINALIST...
Bëjm ngjyrosje tebanesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj punojm knauf tapeta punojm edhe dekorime me storepor dhe fasada puna behet me perkushtim te madh bejm izolime me foli dhe nuk keni nevoj te largoni gjesendet nga dhoma pasi kryhet puna e moleraj te gjitha kthehen si me parë dhe bejm pastrimin gjeneral pas perfundimit te punes ,
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma ,
ofrojm kataloge ngjyrash,
te gjitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike.
GJENDEMI NE PRISHTIN... MOB... 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim