Moler 0.50m² MoB: 044 296933

Shitet nga: tahir 26 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma
te ghitha ngjyrat colors punohen ne mënyr kompjutorike,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..

mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim