Moler Agimi , , ,FASADA , ,GLET , , ,

Shitet nga: Agim 01 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor . . . . . . punojm . . >>. . . .FASADA . . . GLED dhe KNAUF . . . . Renovime dhe Riparime ....................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone........0.50 cent m² . . . . . ..tel + 377 45 84 60 40 . . . viber -- -- - +386 49 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim