Moler Ofert Speciale

Shitet nga: Moler 08 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ofert speciale per ngjyrosje, ofrojm sherbime per ngjyrosjen e mureve te Banesave,Shtepive Lokaleve dhe Zyreve,jemi ekip shum e mir ,ne ngjyrosje punet i kryejm me perkushtim te lart ,dhe punet kryhen shpejt dhe mir ,kemi pervoj ne ket lami ,nuk bej pikjen e dyshemeve apo te sendeve tjera,nuk osht e nevojshme te qiten sendet per jashta,se i mbulojm te gjitha ,e nuk kon munsi per tu pikur,kshty qe ju mbetet vetem te na telefononi dhe shtepia apo banesa juaj te ngjyroset mir dhe lir, ju mirpresim ne numrat
tel: 045 552 989
045 578-080


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim