Moler Special

Shitet nga: Hajdini 08 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
OFERT SPECIALE

Deshironi qe Shtepin, Banesen apo Lokalin e juaj ta
ndryshoni Shpejt, Pastert, Mir dhe Lir, ateher na kontaktoni dhe binduni.

Tel: 044/552-989

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim