Moler color's Profesionalist

Shitet nga: tahir 29 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj,
kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes kthejm gjendje e me parshme, puna jon asht shum vjeqare kemi cilsi, korrektsi dhe shpejtsi, kemi ngjyra te kualitetit shum te preferuara per dhoma, ngjyrat colors bëhen ne menyr kompjuterike
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë.. ...mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim