Moler profesional BENI

Shitet nga: moler 10 Qer 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejm renovimin e shtepive dhe banesave dhe te gjitha llojet e ngjyrave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim