Moler profi

Shitet nga: qendrim 03 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojmë të gjitha punët e molerait Fasadë, Gletë, Knauf, Ngjyrosje.
po ashty kemi ekipin për Qeramika,Uji, dhe sanitari të banjove dhe ekipin për roletna të jashtme dhe të brendshme Garnishta (drapera) llustera etj
Nr per mjeshter per moler 044718999
Nr Qeramika UjI dhe sanitari 044112340
Nr Roleta llustera 044955820
Punojmë në prishtin dhe fushëkosovë thirr dhe del shum i knaqur ju garantojm për profesjonalizem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim