NDËRTOJM SHTËPI ME QELSA NË DORË

Shitet nga: ALBAN 19 Sht 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NDERTOJ KET PLAN TE SHTEPIS SHTEPIA ESHTE 11 ME 9
KATI PERDHES
1 SALON
1 KUZHIN
1 DHOM TE GJUMIT
1 BANJO
. KATI PARE
1 SALLON
2 DHOMA GJUMI
1 BANJO
SHTEPIJA LYHET JASHT DHE MRENDA ME ABRIB , ,DYER DHE DRITARET TE PLASTIKES GJERMAN ,PLLAKAT E BANJOS I ZGJEDH SIMBAS DESHIRES, UJI ,RRYMA,KANALIZIMI LIDHEN TE GJITHA ,LAMINATIN E ZGJEDH ,SHKALLET ME MERMER, ,SHTEPIA KRYHET ME QELSA NE DOR, SI NE FOTO ,SHTEPIA KRYHET PER 2 MUAJ NDERTOJM EDHE NE TE GJITHA QYTETET E KOSOVES. TEL. OSE VIBER ..+377-45-820-399
marrim kompezim banes vetem ne fushe kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim