Ndertime-Renovime-Pastrime Gjenerale kompleT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Winwor 21 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kryejm pune me qelsa ne dore si;
Ndertime te uleta dhe te larta nga themeli,
Rryme,uje,kanalizimi,Dyer,dritare,roleta nga plastika dhe alumini,mallter,fasasd,izolim,knauf,glet,steripoll,keramik,sanitari,gilindera per shkalle dhe ballkone nga alumini,mermer,granit,dyer te brendshme dhe te jashtme ,laminat,nxemje etj.Punet fillojn me projekte dhe dizajne nga arkitektet dhe inzhinjeret te cilet se bashku ofrojn pune dhe kualitet.
Gjithashtu kryejm renovime per shtepi apo banesen tuaj .
Bëjm edhe montimin,demontimin dhe bartjen e invertarit tuaj te shtepis apo baneses.
Gjithashtu kryejm pastrime gjenerale brenda dhe jasht shtepis suaj.
Te gjitha sherbimet tona jane marre nga pervoja ne shtetet europiane Danimark,Gjermani,Austri.
Ne jemi nje ekip profesional dhe ju garantojm ne kualitet dhe cilesi.
Per me shum kontaktoni ne nr:
044 374 664
Presim bashkpunime serioze.
Te gjitha i gjeni në një vend.
Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim