Ngrohje qendrore

Shitet nga: arben 13 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Jemi instalus dhe montues te ngrohjeve qendrore ne te gjitha sistemet punen qe e bejm garatojm ju mirpresum 044228620-049228620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim