Nivelizim (ibercuk)

Shitet nga: Nasret Islami 08 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
NN "VALIZOL"

Bëjm shtruarjen e nivelizimit me matrial tonin dhe pa matrial tonin. Ne si ndërrmarrje posedojm gjithë matrilain e nevojshëm për shtruarjen e nivelizimit. Stiropor N3 dhe N4 1 cm, 2 cm, 3 cm, 4 cm, 5 cm, Banderoll apo rollne per vendosje rreth murit 10 cm 12 cm 15 cm, Najllon (lastik), zall, fije sintetike(fibër) ,ciment etj...

Ne si ndërrmarrje jemi të përkushtushëm në punën tonë dhe të përgjegjshëm po ashtu posedojm një staf profesional , ju garantojm cilësi dhe kualitet. Ne kemi eksperienc para vitit 1997 në zvicërr 15 vite pastaj pas vitit 1997 vazhduam të punojm në kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim