Nxemje qendrore - Ujesjelles - Sanitari

Shitet nga: Avni Rama 12 Shk 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
PUNOJME ;

- Nxemje qendrore

- Ujesjelles

- Sanitari

- Hidor-izolime


Marr dhe vetur me pune

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim