OXHAK PASTRUES PRISHTINË

Shitet nga: OXHAKU 15 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
PASTROJM:
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA.
TEL 044 643 682.

Sami Sinani, oxhakpastruesi modern (Video)
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim