OXHAK PASTRUES PRISHTINE

Shitet nga: OXHAKU Dje 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
PASTROJM:
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT.
PËRVAJA DHE PAISJET NGA ZVICRA.
TEL. 044 643 682
VIBER +37744643682
SHIQO VIDEON NË LINKUN E MA POSHTUM
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim