OXHAK PASTRUES

Shitet nga: OXHAK PASTRUES 16 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
OXHAK PASTRUES

PASTROJM :

- OXHAQET,
- KAMINAT.
- KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE.

PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRRA.

PRONARI: SAMI SINANI.
TEL 044 643 682
misam96@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim