Plane shtepie

Shitet nga: 3d 11 Shk 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
3d projekt- Projektim dhe ndertim
Ndërtimin e objekteve sipas sistemit çelës në dorë (objekte banesore dhe shtëpi) - Projektim - Ndërtimtari e lartë dhe e ulët

gmail:3d.projectt@gmail.com
tel: 044 701 523
+38978 234 076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim