Projektojm Ndertojm Renovojm

Shitet nga: Mjeshter 18 Pri 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojme te gjitha punimet ndertimore
Si dhe projektojme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim