Punoj ujinstalues kanalizime dhe pastrim oxhaku

Shitet nga: shemsi 27 Dhj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
punoj ujinstalues kanalizime dhe pastrim oxhaku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim