Punojmë Oborre me Kubëza NTSH "Dardani"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH "Dardani" 23 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojmë Oborre, Parqe, Trotuare dhe hapsira të ndryshme të kubzave me dizajne të ndryshme.

Tel & Viber: +377 45 556 311

Me pervoj 20 vjeqare Gjermane.

NTSH "Dardani"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim