Punojm Keto Pun Me Provoj Pune

Shitet nga: Moler 07 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm !Izolime Me Stiropol.Mallter Fasada Ngjyta
Dekorime Te Mbrendshme
Dhe Te Jashtme Etj
Marrim Kompenzim Vetura:..-Kombi
Per Mashum Info Tel
vala 044831641
viber+37744803597

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim