Punojm fasada

Shitet nga: qazim 10 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm keto pun okipor mallter tulla gipspllaka fasada te ndryshme polikolor ngjyrna mrena dhe jasht 049309657 skelet ikem tonat gjindem ne shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim