Punojm me hillt

Shitet nga: Ram 28 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punoj me hillt ,bejm thyerjen e pllakave masive ,thyerjen e stubave dhe te gjitha punnet tjera me hilt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim