Punojm suvatim te jashtem dhe te mbrendshem

Shitet nga: Moler Dje 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm izolime me stiropol . Mallter. Knauf
Fasada . Ngjyra . Renovime etj
Marrim kompenzim vetura
Tel 044831641
Viber +37744803597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim