RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE

Shitet nga: albi 06 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
KRYEJM KETO PUNE :


BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMIN NE MENYRE SHUME TE SIGURTE I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JANE ATO HAPSIRA QE JANE SHUME TE PERSHTASHME PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARKITEKTET TANE LAJM NE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim