Renovime për shtëpi banesa dhe lokale.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Batusha Group 21 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Nëse keni nevojë për renovime në shtëpinë, banesën apo lokalin tuaj dhe kërkoni ndonjë kompani profesionale me përvojë e cila garanton në punë atëhere na kontaktoni në tel:

044/636-334
(edhe në viber)
049/636-333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim